اقامت ارمنستان زندگی در آرامش و سلامتاقامت ارمنستان یعنی اقامت در کشوری با ویژگی های خیلی زیاد و موثر برای ایرانیان برای دانستن اطلاعات کامل در مورد اقامت ارمنستان با آژانس مسافرتی سالی تیم کارگزار ارمنستان همراه شوید …

اقامت ارمنستان

داشتن خانواده ای شاد تر در در زمان اقامت ارمنستان بخاطر مزایای زندگی راحتتر در ارمنستان

داشتن خانواده ای شاد تر در در زمان اقامت ارمنستان بخاطر مزایای زندگی راحتتر در ارمنستان

آژانس مسافرتی سالی تیم کارگزار ارمنستان در نظر دارد قبل از پرداختن به موضوع اقامت ارمنستان ، شما را با سرزمین ارمنستان آشنا نمائد .

ارمنستان کشوری کوچک در شمال غربی ایران و هم مرز با ایران می باشد. سرزمینی کوچک اما با مردمی با فرهنگ بسیار بالا.

ارمنستان از لحاظ جغرافیایی بین اروپا و آسیا قرار گرفته و بخاطر دین مشترک، فرهنگ کاملاً اروپایی در میان مردم ارمنستان وجود دارد.

 

تفاوت های ایران و ارمنستان

در اقامت ارمنستان و زمانی که در ارمنستان زندگی می کنید می بینید که آرامش تمام وجود شما را فرا می گیرد چرا که ناخودآگاه از همه طرف انرژی های آرامش دهنده دریافت می کنید .تصور کنید در این کشور در مجموع تمام استان ها بعلاوه پایتخت فقط ۳میلیون نفر زندگی می کنند در حالیکه در یک شهر معمولی در ایران ۳میلیون نفر کاملاً طبیعی است و همین موضوع باعث شده اقامت ارمنستان یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که به یک محیط آرام و زندگی با آرامش نیاز دارند و در مدت کوتاهی پس از شروع اقامت ارمنستان آشکارا روحیه ی بهتری پیدا می کنند .

روابط بین المللی آزاد

در اقامت ارمنستان شما کاملاً فضای باز بین المللی را احساس می کنید. خیلی راحت می توانید دوستانی از کشورهای مختلف داشته باشید و زبانهای مختلف را به راحتی آموزش ببینید  و اطلاعات زیادی را از کشورهای دیگر کسب کنید . خیلی راحت می توانید از طریق مکالمه با دوستان خارجی و هم کلاسی هایی از کشورهای مختلف زبان انگلیسی، روسی و حتی چینی یاد بگیرید!

هوای سالم

وقتی از بالای شهر ایروان پایتخت ارمنستان به پایین نگاه می کنیم هوا کاملا پاکیزه است .

وقتی از بالای شهر ایروان پایتخت ارمنستان به پایین نگاه می کنیم هوا کاملا پاکیزه است .

در ارمنستان و گرجستان ماشین ها اکثراً گاز سوز هستند و ماشین ها معمولاً مدل های بالایی دارند و به همین دلیل هوای ایروان معمولاً بسیار پاکیزه و لذت بخش است و می توانید از بهترین هوای ممکن بهره مند شوید.وقتی از فراز شهر ایوان که پایتخت ارمنستان است به طور کامل و وضوح می توانید پایین شهر راببینید و هیچگونه آلودگی وجود نداره اقامت ارمنستان باعث نشاط و سرزندگی بیشتر می گردد .

خرید خانه در ارمنستان

قیمت خانه در ارمنستان تقریباً نزدیک به شهری مثل کرج است و خرید خانه بسیار راحت می باشد و حتی خیلی ها خانه شان را قسطی می فروشند که می تواند به شما برای گرفتن اقامت ارمنستان کمک کند.

شغل و درآمد در ارمنستان

در اقامت ارمنستان شغل به مفهوم اداری برای ما ایرانیان فراهم نیست ولی می توان از فضای باز بین المللی استفاده کرد و در صورتیکه ایده های خوب و تخصصی و سرمایه کافی به همراه تجربه می توانید حتی در کار خود بدرخشید ولی اگر در نظر دارید در شرکت یا اداره ای مشغول به کار شوید بهتر است برنامه اقامت ارمنستان را کنسل کنید چراکه برای اشتغال در اداره یا شرکت شرط اول تسلط به زبان ارمنی می باشد که به این سادگی ها میسر نیست.

قیمت مواد غذایی

قیمت مواد غذایی در ارمنستان بسیار با توجه به فصل متغیر است. چراکه در فصل زمستان چون ارمنستان راه زمینی بسیار سخت و برف خیزی دارد ترانزیت کامیون ها به سختی است و بنابراین چون در فصل سرما تقریباً ارمنستان غیر قابل دسترس و مواد غذایی وارداتی است.نرخ ها در ار ارمنستان گاهی چندین برابر می شود. مثلاً بادمجان در فصل تابستان، ۹۰ درام یعنی ۷۲۰ تومان است. گاهی در زمستان به بالاتر از ۲۰۰۰درام می رسد. یعنی بیشتر از ۲۰برابر. این موضوع راجع به خیلی چیزهای دیگر صدق می کند ولی در عوض قیمت گوشت همیشه ثابت و پایین تر از ایران و مرغ مقداری بالاتر است و می توان گفت در مجموع هزینه ها خیلی بالاتر از ایران نیست چراکه مواد غذایی کاملاً ارگانیک می باشد و در اقامت ارمنستان شاید شما کمی بیشتر هزینه کنید در عوض هزینه های درمان پایین تر است و تقریباً داروخانه ها همیشه خالی هستند و بیماری بر خلاف ایران خیلی کم است.

آب سالم

به دلیل اینکه مواد غذایی در ارمنستان سالم است و از کودهای شیمیایی خیلی کم استفاده می کنند که البته دلیل آن فرهنگ بالای استفاده از مواد ارگانیک و جمعیت کم می باشد. آب نیز کمتر آلوده شده و یکی از مهمترین صادرات کشور ارمنستان صادرات آب معدنی درجه یک می باشد اقامت ارمنستان بر روی سلامتی اثر مستقیم دارد .

بهترین زردآلوهای دنیا!

اقامت ارمنستان باعث میشه بتوانید از بهترین طعم های میوه های دنیا بخصوص زردآلو های ارگانیک خوشمزه استفاده کنید .

اقامت ارمنستان باعث میشه بتوانید از بهترین طعم های میوه های دنیا بخصوص زردآلو های ارگانیک خوشمزه استفاده کنید .

شما می توانید میوه های تابستانی که در ایران به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شیمیایی کلاً مزه ندارند و قیمتشان سرسام آور است را در ارمنستان با بهترین نرخ خریداری و از طعم بی نظیر آن لذت ببرید.اقامت ارمنستان می تواند برای شما بهترین شرایط رویائی را تامین نماید .

رودخانه ای در میان شهر ایروان

در پایتخت ارمنستان رودخانه ای وجود دارد، بسیار بسیار سرسبز و دیدنی که اگر پیاده بخواهید از مرکز شهر به کنار رودخانه بروید شاید ۲۰دقیقه طول بکشد. با هوایی بسیار خنک و دیدنی با اقامت ارمنستان می توانید از زندگی در کنار رودخانه ای بسیار زیبا و دیدنی لذت ببرید .

دریاچه سوان

دریاچه سوان ارمنستان یکی از جاذبه های اقامت در ارمنستان که در فاصله ی نیم ساعتی از شهر ایروان قرار گرفته و شما می توانید برای تعطیلات آخر هفته خود از ساحل آن لذت ببرید .

دریاچه سوان ارمنستان یکی از جاذبه های اقامت در ارمنستان که در فاصله ی نیم ساعتی از شهر ایروان قرار گرفته و شما می توانید برای تعطیلات آخر هفته خود از ساحل آن لذت ببرید .

در نزدیکی شهر ایروان و در فاصله ۶۰ کیلومتری دریاچه ای دیدنی قرار دارد که در گرمترین روزهای سال می توانید لذت ببرید از محیط آن چراکه همیشه خنک می باشد و اصلاً احساس نمی کنید که هوا شرجی است. زلالی آب آن بسیار چشم نواز است اقامت ارمنستان می تواند شرایط زدگی در نزدیکی ساحلی بیاد ماندنی را فراهم نماید .

سیستم حمل و نقل عمومی

تاکسی

تاکسی در ارمنستان به حالت دربستی است و معمولاً تاکسی متر دارد که نرخ پایه ۶۰۰ درام است تقریباً ۱٫۵ دلار و هر کیلومتر اضافه به مبلغ آن افزوده می شود .

مینی بوس

اگر در فکر صرفه جویی در هزینه های اقامتی باشید می توانید از ماشوتکا(مینی بوس) استفاده کرده که برای همه ی نقاط شهر و حتی شهرهای نزدیک سرویس می دهد و هزینه آن ۱۰۰درام نزدیک به هزار تومان خود ماست.

مترو

هم در ارمنستان شمال غرب شهر را به جنوب شرق وصل می کند. قیمت آن نزدیک به هزار تومان ما می باشد.

بازارهای ایروان

ایروان بازارهای زیادی دارد که می توان مایحتاج زندگی را در اقامت ارمنستان تهیه کرد و از بودن در محیط دیدنی این بازارها لذت برد محیطی جذاب و سرشار از زندگی باعث انرژی گرفتن انسان می شود .

بازارهای ارمنستان محیطی بسیار جذاب برای خرید کردن و لذت بردن از طعم های مختلف میوه های خشک ارمنستان .

بازارهای ارمنستان محیطی بسیار جذاب برای خرید کردن و لذت بردن از طعم های مختلف میوه های خشک ارمنستان .

بازار تاشیر

که بیشتر سبزیجات، میوه و گوشت با بهترین نرخ ایروان است و میوه های خشک و تازه ای که حتی در فصل خود نیستند و وارداتی هستند در این بازار پیدا می شود و همجنین انواع لبنیات فعله و حتی مرغ و خروس زنده ،ماهی زنده و … در آن پیدا می شود .

بازار پتاک

وسایل برقی و ابزار آلات و پوشاک عمده و قیمت مناسب در آنجا پیدا می شود بعلاوه وسایل مثل دوچرخه و کالسکه   و …

بازار بنگلادش

بیشتر لباس و میوه و تره بار مخصوص در آن جا پیدا می شود در اقامت ارمنستان می تواند یکی از بهترین گزینه های خرید میوه و تره بار عمده در ارمنستان باشد .

شوکای کمیتاس

یکی از بهترین بازارهای سنتی خرید میوه و تره بار روزانه در ارمنستان می باشد .

البته هر محله دارای فروشگاه های فراوان می باشد برعکس ایران که باید حتماً سوار ماشین بشویم تا به یک داروخانه یا فروشگاه برسیم. هر محله چندین فروشگاه دارد.

هایپر مارکت های شبانه روزی ساس و یروان سیتی
در زمان اقامت در ارمنستان می توانید از فروشگاه های زنجیره ای 24 ساعته ساس و یروان سیتی در ارمنستان خرید کنید .

در زمان اقامت در ارمنستان می توانید از فروشگاه های زنجیره ای ۲۴ ساعته ساس و یروان سیتی در ارمنستان خرید کنید .

می توان از این فروشگاه ها، بخصوص یروان سیتی ازمیوه و تره بار و گوشت و لوازم التحریر تا دارو و سیگار و حتی درام را تهیه کرد. به طور ۲۴ ساعته.

که تقریباً یروان سیتی که نرخ های خیلی مناسبی دارد در اکثر محله ها وجود دارد و فروشگاه ساس بیشتر در محله های درجه ۱ وجود دارد و سطح بالاتری از نظر قیمت، کیفیت و بسته بندی دارد.

سوپر مارکت های شبانه روزی در ارمنستان به طوذ کامل احتیاجات روزانه زندگی در ارمنستان را مرتفع می نمایند .

سوپر مارکت های شبانه روزی در ارمنستان به طوذ کامل احتیاجات روزانه زندگی در ارمنستان را مرتفع می نمایند .

آیا در ارمنستان به خودرو نیاز داریم؟

ارمنستان بخصوص ایروان دارای مدیریت شهری بسیار قوی می باشد و برعکس ایران که اگر ماشین نباشد واقعاً زندگی سخت    می شود. به دلیل کوچک بودن شهر و همچنین امکانات حمل و نقل فراوان خیلی وقتها ماشین یک ابزار لوکس محسوب می شود و نیاز چندانی نیست.

هزینه ها و قیمت ماشین در اقامت ارمنستان

ماشین در ارمنستان به طرز چشمگیری از ایران ارزانتر است و می توانید بهترین خودروها را با قیمتی مناسب تهیه کنید ولی  در اقامت ارمنستان هزینه های نگهداری آن و استفاده آن از ایران بالاتر است و نرخ بنزین تقریباً ۴برابر ایران است ولی در سفرهای خارج شهری و پیک نیک ها وجود ماشین بسیار بسیار لذت بخش است.

قیمت کرایه خانه دراقامت ارمنستان

در ایروان محله های مختلف وجود دارد و خانه ها بسته به نوع و ساختمان کرایه های مختلفی دارند و همیشه خانه های مرکز شهر گرانتر هستند. بخاطر اینکه بخش توریستی شهر است و اگر شما بخواهید یک آپارتمان نوساز نسبتاً خوب در جای متوسط شهر پیدا کنید با قیمت ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار می توانید پیدا کنید  که مناسب خانواده باشد و نرخ ها از این بالاتر می روند اگر منطقه توریستی باشد و پایین تر می رود اگر ساختمان قدیمی باشد.

دانشگاه های ارمنستان

دانشگاه های پزشکی و غیرپزشکی ارمنستان بسیار متعدد هستند و هرکس با هر سلیقه و هر نیتی می تواند دانشگاه مورد علاقه خود را با نرخی خوب پیدا کند و معمولاً بدون کنکور وارد شود.

فرهنگ مردم ارمنستان

مردم ارمنستان دارای فرهنگ بسیار بالا و غنی می باشد و ارمنستان کشوری با تاریخچه کهن می باشد .

مردم ارمنستان دارای فرهنگ بسیار بالا و غنی می باشد و ارمنستان کشوری با تاریخچه کهن می باشد .

مردم ارمنستان بسیار با فرهنگ هستند و می توانید از زندگی خود در کنار آن ها بسیار لذت ببرید. چراکه کاملاً آزاد هستید و هیچکس در مسائل شخص دیگر دخالت نمی کند و می توانید با اقامت ارمنستان در کمال آسایش زندگی کنید. در واقع در این کشور انسان برای خودش زندگی می کند به قول معروف.

انجام امور اداری

انجام امور اداری در ارمنستان بسیار راحت نمی باشد و معمولاً سخت ترین کارها در یک روز انجام می شود و کارمندان وظیفه خود را می دانند که در یک روز مشکلات را حل کرده و کار را به انجام برسانند.

سفر به ایران و برعکس

در صورتیکه مقیم ارمنستان باشید و قصد سفر به هر نقطه ای داشته باشید شرکت سالی تیم در خدمت شماست و بلیط پرواز یا اتوبوسو یا سواری برای سفر را در کمترین زمان ممکن مهیا می کند و می توانید با خیال آسوده امور خود را به ما بسپارید.

تفریحات فراوان و ارزان

در کشور ارمنستان تفریحات زیاد و ارزانی وجود دارد که شامل کنسرت، اپرا، بار و کلاپ های شبانه، دیسکو، رستوران پروانه و خیلی تفریحات دیگری وجود دارد که می توانید لذت ببرید.

جشن ها و کنسرت های خیابانی و رایگان

یکی از بهترین مزایای اقامت ارمنستان شرکت در جشن های خیابانی بسیار شاد است .

یکی از بهترین مزایای اقامت ارمنستان شرکت در جشن های خیابانی بسیار شاد است .

هر از چندگاهی در تعطیلات رسمی ارمنستان جشن هایی بزرگ خیابانی برگزار می شود که معمولاً در میدان جمهوری (هراپاراک)برگزار می شود که از بهترین خواننده ها، نوازندگان و گروه های رقص ارمنستان و گاهی جهان دعوت می شود و باندهایی در میدان جمهوری قرار می دهند که در ناحیه توریستی شهر صدای جشن می پیچد و جوانان در میدان ساعت ها رقص و پایکوبی می کنند و از تعطیلات عمومی خود لذت می برند. یکی از مهمترین جشن ها روز استقلال ارمنستان است و در پایان مهمترین مزیت زندگی در ارمنستان را یاد آور می شوم .

امنیت در ارمنستان

اقامت ارمنستان یعنی زندگی در یکی از ده کشور امن دنیاست و طرز چشم گیری امنیت را در جای جای آن می بینید. اگر مسافر ارمنستان بوده باشید و دقت کرده باشید کمتر پنجره ای بخصوص در مناطق غیر توریستی حفاظ دارد و ماشین ها هم در خیابان گذاشته می شوند و در مجموع زیاد در دزدی و اینطور مسائل نیستند و همه در آرامش به سر می برند. ماشین ها با سرعت ۴۰ کیلومتر در شهر حرکت می کنند و به عابر پیاده بسیار احترام می گذارند و به ندرت تصادف به وجود می آید و تصادفات خیلی خیلی به ندرت منجر به جرح یا خدای نکرده فوت می شود.

یک جور اعتماد در ارمنستان وجود دارد و مردم خیلی کمتر دروغ می گویند. ولی متاسفانه بعضی از راننده ها و لیدرهای ارمنی که با مسافران زیاد در ارتباط بوده اند از این قاعده مستثنی شده و واقعاً غیر قابل اعتماد هستند که بهتر است در تمام مسائل با شرکت ما مشورت نمائید تا خدای نکرده در دام چنین کسانی در ارمنستان  نیافتید.

فکر می کنم به اکثر مسائل مربوط به اقامت پرداخته ایم و تقریباً الان می توانید تا حدودی برای تصمیم گیری قضاوت کنید.

را ه های گرفتن اقامت ارمنستان    
از راه های مختلف آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان میتواند اقدام به اخذ اقامت ارمنستان نماید .

از راه های مختلف آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان میتواند اقدام به اخذ اقامت ارمنستان نماید .

از دیگر خدمات آژانس مسافرتی سالی تیم کارگزار ارمنستان اخذ اقامت می باشد از چند طریق گرفته می شود .

۱ – ثبت شرکت در ارمنستان

۲ – اقامت دانشجویی

۳ – اشتغال به کار در یک شرکت در ارمنستان

۴- ازدواج با یکی از شهروندان ارمنستان

اقامت ازطریق ثبت شرکت شما می توانید با راه اندازی یک بنگاه اقتصادی و ثبت شرکت اقامت خود را در این کشور بگیرید .

اقامت تحصیلی ارمنستان  یکی از انواع اقامت ارمنستان می باشد که یکساله است و هر سال نیاز به تمدید دارد و شما با پرداخت مبلغ شهریه و ثبت نام در واقع هزینه اقامت یکساله  خود را در ارمنستان پرداخته اید .

یکی دیگر از انواع راه های گرفتن اقامت ارمنستان  استخدام دریک شرکت معتبر در ارمنستان  می باشد که بعداز تکمیل مدارک درصورتی که آن شرکت نیازمند به رشته و تخصص شما بود انجام می شود و البته در مواردی بعضی از شرکتها در ازای گرفتن مبلغی شما را استخدام کرده و می توانید برای اقامت اقدام نمایید.

و آخرین راه اخد اقامت ارمنستان ازدواج با فرد تبعه ارمنستان می باشد که بطور رسمی می تواند باعث گرفتن اقامت شود .

ثبت شرکت در ارمنستان    

ثبت شرکت در ارمنستان یکی از مهمترین راه های اخذ اقامت ارمنستان می باشد .

ثبت شرکت در ارمنستان یکی از مهمترین راه های اخذ اقامت ارمنستان می باشد .

آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان می تواند در صورتی که علاقمند هستید که در ارمنستان شرکت ثبت کنید به هر علتی به جهت اخذ اقامت یا ایجاد شغل مناسب برای خود، کار شما را از صفر تا صد را بر عهده گرفته و بطور کامل درکمترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت به انجام رساند ..

دو نوع ثبت شرکت در ارمنستان وجود دارد

الف – با حضور مدیر عامل در ارمنستان

ب – ثبت شرکت صورت غیر حضوری و با حضور وکیل مدیرعامل و اعضا انجام می شود  در این زمینه آژانس مسافرتی سالی تیم برای رفاه مشتریان

خدمتی جدید ارائه می دهد و بدون نیاز به متقاضی شرکت را در ارمنستان به ثبت می رساند که در این متد مدارک از قبیل اسناد اساسنامه ،وکالتنامه و تفاهم نامه بین اعضای شرکت در ارمنستان تنظیم می گردد و سپس به دفتر مرکزی تهران فرستاده و توسط متقاضی یا متقاضیان امضا و دوباره ارسال میشود که شرکت سالی تیم ارنستان خود را در انجام این امور متعهد می داند و در نهایت شرکت متقاضی ثبت و سپس اقدامات بعدی صورت میگیرد .

پس از اینکه مدارک اساسنامه و سند شرکت توسط وکیل شرکت کارگزاری سالی تیم ارمنستان دریافت شد به مرحله ثبت و چاپ مهر شرکت انجام می شود سپس مدارک  به همراه مهر شرکت در بسته ای مهر و موم شده به دفتر ایران ارسال می شود و به دست موکل آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان می رسد.

در مبحثی جداگانه به موضوع ثبت شرکت در ارمنستان به طور کامل می پردازیم .

تعطیلات رسمی ارمنستان

تهیه بلیط پرواز به ارمنستان

اجاره خانه روزانه در ارمنستان

ثبت شرکت در ارمنستان

خدمات آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان