تور ارمنستان و هر چیز که باید در مورد تور ارمنستان بدانیدتور ارمنستان و باید و نباید ها قبل از بررسی این موضوع جا دارد که نکاتی کلی در مورد تور بدانید با آژانس مسافرتی سالی تیم کارگزار ارمنستان همراه شوید. همچنین شما می‌توانید به تلگرام ما مراجه کنید و از کارشناس ما هر سوالی که دارید به رایگان بپرسید.

اگر میخواهید درباره‌ی تور ارمنستان اطلاعاتی بروز کسب کنید و یا قصد تهیه‌ی آن را دارید، تنها کافیست درخواستتان را از طریق فرم زیر ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم و تخفیفی بسیار ویژه هم بشما بدهیم.

تور چیست؟

یکی از بهترین کشورهای توریستی خاورمینه ارمنستان است با تهیه تور ارمنستان لذتی وصف ناپذیر را تجربه کنید .

یکی از بهترین کشورهای توریستی خاورمینه ارمنستان است با تهیه تور ارمنستان لذتی وصف ناپذیر را تجربه کنید .

خیلی از مردم وقتی به کلمه تور می رسند یک اتوبوس یا هواپیمای پر از مسافر را تصور می کنند که یک نفر با بلندگو با آنها صحبت می کند درحالیکه اصلا چنین نیست و تور ممکن است یک نفره باشدو تصویر ذهنی بسیاری از مسافران از تور اشتباه است .
بر اساس تعریف بین المللی در سازمان جهانی گردشگری «تور» به سفر از پیش تعیین شده گفته می شود که توسط آژانس مسافرتی تهیه شده و در اختیار توریست قرار می گیرد.
سفری که زمان آن قبلاً تعیین و مکان آن مهیا شده است. زمان تور کمتر از ۲۴ ساعت و بیشتر از یک سال نمی تواند باشد.
مبدأ آن محل اقامت توریست و مقصد آن جایی است که تصمیم گرفتند برای تفریح، آموختن، دیدن طبیعت ها، فرهنگ سایر مناطق و … می باشد.
به سفرهای کاری، مهاجرتی و تحصیل تور گفته نمی شود. تور معنای دیگری هم در سازمان گردشگری پیدا می کند که شامل مواردی می شود از جمله:عناصر حمل و نقل، اقامتگاه، تغذیه و دیدن مکان های دیدنی، عوامل اجرائی، خرید و ..

اجزای تور

۱- ترانسفر(حمل و نقل و جابجایی) (transfer)

اجرای حمل و نقل و جابجایی شامل شرکت های حمل و نقل زمینی، شرکت حمل و نقل هوایی، شرکت حمل و نقل آبی، ریلی و شرکت های اتومبیل کرایه می شود.

۲- اقامت (Accommodation)

مسافر در هرجا به محلی برای استراحت و خواب نیاز دارد.
تشکیلات اقامتی گاه به صورت هتل های مجلل با کلیه امکانات و گاه تنها به محلی ساده برای خواب خلاصه می شود.

اقامت در بهترین هتل های ارمنستان پیشنهاد آژانس مسافرتی سالی تیم کارگزار ارمنستان به شما ...

اقامت در بهترین هتل های ارمنستان پیشنهاد آژانس مسافرتی سالی تیم کارگزار ارمنستان به شما …

۳- نوشابه و غذا (Beverage & Food)

نوشابه و غذا جزء بهترین نیازهای انسانی می باشند. این عنصر یکی از مهمترین نکات گردشگری می باشد. چشیدن طعم غذای جدیدخاطره انگیز است.البته در تورهای گردشگری این موضوع به سرویس دهی هتل مربوط است و در ارمنستان شامل صبحانه می باشد .

۴- جاذبه های گردشگری (Attraetion)

جاذبه های گردشگری را می توان از قبل برای توریست تعیین کرد. جاذبه های گردشگری یک منبع دائمی طراحی شده که به منظور تفریح، آموزش، لذت بردن بازدید کنندگان اداره و کنترل می شود.در تورهای گردشگری ایران بنا به درخواست مسافر این گزینه اضافه می شود .

۵- عوامل اجرایی تور
آژانس هواپیمائی سالی تیم ارمنستان از لیدر تورهای مجرب و پر انرژی در تورهای گروهی و انفرادی استفاده میکند .

آژانس هواپیمائی سالی تیم ارمنستان از لیدر تورهای مجرب و پر انرژی در تورهای گروهی و انفرادی استفاده میکند .

ماهیت فعالیت ها مبتنی بر امور خدماتی می باشد. شاخصه اصلی چنین فعالیت هایی، اتکای آن ها بر منابع نیروی کار بوده و نقش انسانی بسیار مهم است.مثلا در تورهای ارمنستان لیدر فارسی زبان موظف می باشد در استقبال مسافر و پذیرش هتل و تحویل سیم کارت حضور داشته باشد تا مسافر با آرامش خاطر به اقامتگاه خود برسد و در طول سفر مسافر میتواند بنا به درخواست خود از لیدر همکاری بگیرد و یا از مشاوران شرکت در همه ی امور خود استفاده نماید .

۶- خرید و تهیه سوغات

"<yoastmark

منظور تهیه ی یادبودی در منطقه مورد گردش می باشد.که در همه شهرها و کشورها سوغاتی های خاص برای علاقه مندان همیشه وجود دارد.

انواع تور از نظر اهداف

۱- تورهای تاریخی- فرهنگی
۲- تورهای طبیعت گردی از برپایی طبیعت که اکو تورها و تورهای ماجرا جویانه از این نوع هستند.
۳- تورهای مبتنی بر رویداد
تورهای مبتنی بر رویداد مثل تورهای نوروزی یا تورهایی که مثلا در جشن کریسمس یا جشن آب بازی ارمنستان بسته می شود .
۴- تورهای مذهبی
۵- تورهای تفریحی و انواع دیگر تورها
۶-تورهای درمانی و پزشکی

 ارمنستان یکی از مهمترین در زمینه تور دندانپزشکی در جهان مطرح می باشد .

"<yoastmark

حال که با مفهوم تور به کلی آشنا شدیم می توان به طور کلی به تور ارمنستان بپردازیم.

انواع تور از نظر تعداد

تور از نظر تعداد به دو نوع تقسیم بندی می شود تور گروهی و تور انفرادی

 تور انفرادی

این تورها که حجم اصلی تورهای گردشگری را شامل می شود بستگی به تاریخ درخواستی مسافر و همچنین کیفیت اقامتگاه مورد تقاضای مسافر و به طور کلی تاریخ و کیفیت و نحوه سفر را مسافر تعیین می نماید.

تعریف تور گروهی
اجرای تورهای گروهی در ارمنستان از مهمترین خدمات آژانس مسافرتی سالی تیم کارگزار ارمنستان می باشد .

اجرای تورهای گروهی در ارمنستان از مهمترین خدمات آژانس مسافرتی سالی تیم کارگزار ارمنستان می باشد .

آژانس مسافرتی برای تاریخ مشخصی تعدادی صندلی هواپیما یا یک اتوبوس را رزرو نموده که معمولاً این تورها مناسبتی می باشند و بعد از اقدام به رزرو هتل و … برای مسافران می نماید که معمولا تورهای گروهی ارمنستان زمینی می باشند به جز مناسبتهایی مانند عید نوروز یا چنین مناسبتهای خاصی که معمولا به دلیل شلوغی نرخ بلیط پرواز و هتل ها افزایش داشته و تور مبلغ بالاتری دارد .در این جا می خواهم دلایل خرید تور ارمنستان را برای شما ذکر کنم.
ابتدا با اجزای تورارمنستان آشنا شوید تا در ادامه به مزیت های خرید تور ارمنستان بپردازیم

اجزای تور ارمنستان

۱-رزرو بلیط هواپیما ارمنستان، اتوبوس ارمنستان، سواری از مرز و …
۲- رزرو اقامتگاه در ارمنستان از قبیل(هتل- آپارتمان- سوئیت- ویلا و …)
۳- ترانسفر فرودگاهی، ترمینالی، مرزی و …
۴- لیدر و راهنمای فارسی زبان
۵- سیم کارت رایگان برای هر اتاق
۶- بیمه مسافرتی

"<yoastmark

چرا در سفر با تور ارمنستان هزینه ها کمتر می شود؟

یکی از مهمترین سئوالاتی که هر فرد بخصوص در سفرهای شخصی به ذهنش خطور می کند این است که آیا با تور با صرفه تر است سفر کنم یا بدون تور سفر کنم؟مسافری که برای اولین بار بخصوص وارد شهر یا کشور جدیدی می شود و بدون راهنماست و حتی با وجود امکانات جدیدی نظیر گوگل مپ و سایر برنامه های کمک کننده به مسافر و گوگل و bookingو … این موارد.
ما میگوئیم بسیار با صرفه است که شما با تور سفر کنید و دلایل آن را ذکر میکنیم:

۱-بالا بودن نرخ در هتل  نسبت به آژانس مسافرتی

در میان آژانسهای مسافرتی در کل قواعدی وجود دارد که مسافران اطلاعی از آن ندارند و این است که آژانسهای مسافرتی قیمت هتل ها را کمتر از آنچه در برد هتل نوشته است می گیرند و این منطقی است. شما فرض کنید لباس می خرید آیا نرخی که به شما می گویند با نرخی که به یک عمده فروش میگویند یکی است؟

این در مورد همه ی عمده فروشی ها صدق می کند . پس در آژانسهای مسافرتی نرخ هتل از برد هتل پایین تر است و هنگامی که شما به عنوان یک مسافر مراجعه می کنید مبلغ برد هتل را باید پرداخت کنید و اگر در کشور دیگری باشید و پول آن کشور غیر از دلار یا یورو باشد یکبار که پول خود را به دلار تبدیل نموده اید و بار دیگر باید به پول محلی تبدیل کنید که در ارمنستان درام است .

۲-پر بودن هتل و سردرگمی و اتلاف وقت و در نتیجه هزینه بیشتر
تهیه نکردن تور و شخصی سفر کردن گاهی ممکن است باعث سردرگمی و اتلاف وقت و هزینه شود .

تهیه نکردن تور و شخصی سفر کردن گاهی ممکن است باعث سردرگمی و اتلاف وقت و هزینه شود .

ممکن است شما به طور شخصی به هتل مورد نظر مراجعه نمائید و هتل برای شما جا نداشته باشد و در آن تاریخ مثلا به دلیل تعطیلات یک کشور دیگر هتلها رزرو شده باشند و شما بی اطلاع باشید میدانید چند برابر برای پیدا کردن جا باید هزینه کنید مگر یک تور چند روز است که هم باید هزینه کنید و هم زمان بگذارید و در پایان خاطره ی تلخ خستگی و هزینه بالاتر بماند

۳-پایین در بودن نرخ هتل از  سایت های مشابه

برای پرداخت در سایت بوکینگ نیاز به داشتن حساب در بانکهای خارجی است تازه در صورتیکه فرد حساب خارجی هم داشته باشد باز هم نرخ آژانس مسلما پایینتر هست به همان دلیل شماره یک

۴-کارگزارها و آژانسها خیلی خوب می دانند کدام هتل مناسب مسافر است

"<yoastmark

ممکن است شما هتل گران قیمتی راخودتان بتوانید از طریق حساب دلاری خودتان رزرو کنید و وقتی اقامت داشتید تازه متوجه می شوید که چه مقدار هزینه های اضافی تاکسی یا هزینه های وقتی به شما تحمیل شده به دلیل بی اطلاعی از هتل و امکانات و راه های آن .
به طور کلی اطلاع داشتن از هتلها و مسیر ها و مزایا و عیب های آن موضوعی بسیار بسیار مهم است که به صورت تجربی و با زندگی و کار دائمی توریستی در شهر و کشور مورد نظر بدست آمده . مثلا برای آژانس مسافرتی سالی تیم که کارگزار ارمنستان می باشد سالها طول کشیده که بداند کدام هتل مناسب کدام طیف از مسافران ارمنستان می باشد و وقتی پیشنهاد می دهد همه چیزاز جمله هزینه و وقت مسافر را در نظر گرفته .

۵- قیمت پایین تر نرخ ترانسفر در فرودگاه
ترانسفر های آژامس مسافرتی سالی تیم ارمنستان با بهترین خودروها و در دو نوع معمولی و تشریفاتی انجام می شود .

ترانسفر های آژامس مسافرتی سالی تیم ارمنستان با بهترین خودروها و در دو نوع معمولی و تشریفاتی انجام می شود .

معمولا در ارمنستان و کشور های همسایه ایران وقتی راننده های تاکسی مسافری را می بینند که بومی نیست نرخ را گاهی تا چند برابر زیاد می کنند و مسافر که در جو کشور دیگر قرار گرفته و دچار احساس استرس شده و معمولا با هم دست به یکی میکنند و همه نرخ را یکی می کنند این دقیقا موضوعی هست که حتما اگر سفر بدون هماهنگی داشته باشید بخصوص در کشورهای خاورمیانه تجربه خواهید کرد .

۶-احتمال کلاه برداری
مواظب کسانی که با پیشنهاد نرخ های پایین به شما مراجعه می کنند باشید .

مواظب کسانی که با پیشنهاد نرخ های پایین به شما مراجعه می کنند باشید .

شما ممکن است بدون تور و شخصی سفر کنید و بعد دنبال اقامتگاه بگردید و ممکن است به شما قیمتهای خوبی پیشنهاد شود و شما حتی عکس خانه یا هتل را ببینید و بپسندید و نرخ به نظرتان مناسب بیاید ولی عملا کلی به هزینه های شما اضافه شود بماند که ممکن است داستانهای دیگری نیز در کمین شما باشد و شما نه آن شخص را می شناسید و نه زبان آن کشور را می دانید و خدای نکرده با بروز کوچکترین مشکلی دچار مشکلاتی میشوید که کاملا بر روی سفرشما تاثیر می گذارد .

مزایای تهیه تور ارمنستان از آژانس های هواپیمائی(مسافرتی)
خرید تور ارمنستان از آژانسهای مسافرتی بهترین گزینه برای سفر به ارمنستان است .

خرید تور ارمنستان از آژانسهای مسافرتی بهترین گزینه برای سفر به ارمنستان است .

۱-  پرداخت هزینه کمتر
۲-  استفاده از کارشناسان محلی آشنا به همه امور در تور ارمنستان
۳-  کم شدن استرس
۴  برنامه دقیق و مشخص در تور ارمنستان
۵-  ارائه خدمات کامل در تور ارمنستان

رزرو همه پروازهایا قطار (ودیگر امکانات حمل و نقل)،رزرو هتل،رزرو ترانسفر ،استقبال کننده ،لیدر،پذیرش هتل و …

۶- امنیت و اعتماد

یکی دیگر از مزایای گرفتن تور ارمنستان از آژانس این است که با اطمینان می دانید که هتل شما در محل مورد نظر رزرو و ترانسفر به موقع به دنبال شما می آید و وقت سفر که بسیار مدت کوتاهی دارد و ارزش بالایی دارد به هدر نمی رود و ممکن است در صورتیکه شما تور ارمنستان نخرید و خودتان اقدام کنید وقتی به فرودگاه، ترمینال،مرز  یا هرجایی که قرار گذاشته اند رسیدید کسی منتظر شما نباشد و کلی استرس را تحمل کنید و وقتتان در یک کشور که چه بسا زبان آن را بلد نیستید از بین می رود تازه اگر شانس بیاورید و آن هتل وجود خارجی داشته باشد!

۷- پشتیبانی از مسافر
یکی از مهمترین خدمات آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان پشتیبانی از مسافر در تور ارمنستان است .

یکی از مهمترین خدمات آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان پشتیبانی از مسافر در تور ارمنستان است .

یکی دیگر از مزایای گرفتن تور بخصوص در تور ارمنستان، پشتیبانی از توریست می باشد. هنگامی که شما به صورت شخصی اقدام به سفر به کشور خارجی می کنید بخصوص زمانی که برای اولین بار به آن کشور سفر می کنید و زبان آن کشور را متوجه نمی شوید با بروز کوچکترین موضوعی ممکن است سفرتان تلخ شود چرا که نه پشتیبان معتمدی دارید و نه راهنما، خدای نکرده با کوچکترین موضوع مجبورید به پلیس مراجعه نمایید و با هزینه های سرسام آور مترجم برای شما به رفع مشکل می پردازد و خدای ناکرده می بینید که با کوچکترین مشکل با هزینه فراوان بیشتر وقت مسافرت خود را گذرانده و باقی آن را با استرس می گذرانید و در نهایت می بینید که نه فقط قیمت اولیه تور با صرفه تر از رفتن شخص شما تمام شده، بلکه چندین برابر هزینه های اضافه تر نظیر تاکسی که وقتی یک خارجی می بینید چند برابر می شود و سایر هزینه ها که به شما تحمیل می شود وقت سفر خود را از دست داده اید و پشیمان می شوید.

استعلام آژانس هواپیمائی

آژانس های هواپیمایی معمولاً بسیار معتبر هستند. شما می توانی اعتبارشان را به راحتی از طریق اداره میراث فرهنگی استعلام کنید و بخاطر اعتبارشان هرگز با شرکت های نامعتبر کار نمی کنند و شما با خیال راحت می توانید برای سفر برنامه ریزی کنید.

چرا تور ارمنستان را از شرکت کارگزاری سالی تیم بخرم؟

چرا تور ارمنستان را از آژامس مسافرتی سالی تیم ارمنستان تهیه کنم؟

چرا تور ارمنستان را از آژامس مسافرتی سالی تیم ارمنستان تهیه کنم؟

۱- بهترین ترین قیمت تور ارمنستان نسبت به خدمات ارائه شده

۲-بالاترین کیفیت خدمات تور ارمنستان

۳-استفاده از تیم متخصص

۴-وقت شناسی و مدیریت زمان

۵-استفاده از نیروهای بومی ارمنستان

۶-استفاده از خودروهای مدرن و رانندگان مجرب

۷-استفاده از پرسنل با اخلاق حرفه ای

۸-معرفی کامل خدمات در ارمنستان

۹-پشتیبانی ۲۴ ساعته از مسافر در ارمنستان

۱۰-انجام کلیه خدمات در ارمنستان

۱۱-استفاده از بهترین لیدرهای چند زبانه

و…

از خدمات ویژه آژانس مسافرتی سالی تیم کارگزار ارمنستان اجرای تور ارمنستان گروهی و انفرادی  به صورت هوایی و زمینی می باشد که شامل تمامی عناصر تور می باشد که سعی می کنیم در اینجا تا حدودی به آن اشاره کنیم و برای دانستن هرکدام از این موارد به طور کامل به بخش های دیگر سایت مراجعه نموده و یا اینکه با مشاوران آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان که در قسمت تماس با ما اطلاعات تماس آن ها وجود دارد، تماس بگیرید.

قیمت تور ارمنستان

قیمت تور ارمنستان

رزرو هتل ،ویلا ،آپارتمان و سوئیت در ارمنستان

"<yoastmark

رزرو هتل

یکی از مهمترین خدمات شرکت سالی تیم ارمنستان رزرو هتل و اقامت شامل ویلای شخصی ،سوئیت ، هاستل،…است.
م ابه درستی میدانیم که یک اقامتگاه مناسب تاچه اندازه می تواند در راحتی و خاطره انگیز بودن سفر شما مفید باشد .
ما با استفاده از نیروهای متخصص وعلم روز دنیا توانستیم بهترین هتلها با توجه به سلایق وبودجه مسافران را فراهم کرده ودر سفری با بالاترین کیفیت مسافر را همراهی کنیم. ما بخوبی هتلها و موقعیت ها و امکاناتشان را در ارمنستان میشناسیم و میدانیم که هر مسافر باتوجه به شرایط و نوع سفر مناسب کدام هتل است و سعی میکنیم در مرحله ی اول بهترین گزینه را پیشنهاد دهیم ودر نهایت نظر مشتری برای ما اولویت دارد.

رزرو ویلا

اجاره ویلا در ارمنستان یکی از بهترین راه های گرفتن تور ارمنستان از آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان است .

اجاره ویلا در ارمنستان یکی از بهترین راه های گرفتن تور ارمنستان از آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان است .

ما برای درخواستهای متنوع مشتریان آژامس مسافرتی سالی تیم کارگزار ارمنستان پاسخ های مختلف داریم .
اگر شما مایلید اقامت خود را در یک ویلای بزرگ و مجهز شخصی به همراه کلیه امکانات رفاهی نظیر استخر و… بگذرانید ما به این نیاز شما جواب مثبت داده و بهترین گزینه را با پایینترین قیمت ممکن در اختیارتان قرار می دهیم حتی اگر تعداد شما بیست نفر باشد و بخواهید یک سفر لوکس خانواده گی رادر یک محیط کاملا خوصوصی و مفرح تجربه کنید.
شاید شما ترجیح بدهید اقامتتان در یک آپارتمان مجهز وشیک در یک محیط خصوصی به همراه خانواده تان باشد و حتی بتوانید مثل روال خانه غذا تهیه کنید آپارتمان های ما شیک و مجهز به تمام امکانات رفاهی شامل تجهیزات آشپزخانه ،مبلمان ،ماشین لباسشویی ،ماهواره…می باشد و به
راحتی می توانید در کنار خانواده سفری خاطره انگیزه رابا مناسبترین قیمت ها و بهترین نقاط پایتخت ارمنستان ایروان تجربه کنید. .
رزرو هتل آپارتمان در ارمنستان
اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که محل اقامت برایتان در اولویت نیست ما گزینه ی خوبی مثل هتل آپارتمان راداریم که با وجود کیفیتی بسیار عالی دارای هزینه ای پایین تر از می باشد .

هاستل در ارمنستان

آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان برای دانشجویان و جوانان پیشنهادی مثل هاستل را دارد که دارای نرخی مناسب و امکاناتات نسبتا خوب می باشد که می توانند در مجیطی دوستانه با حداقل هزینه اقامت سفری شاد و خاطره انگیز داشته باشند و حتی دوستانی از کشورهای مختلف پیدا کنند .

هاستل چیست؟

هاستل گزینه ای ارزانتر بخصوص برای جوانان در تور ارمنستان

هاستل گزینه ای ارزانتر بخصوص برای جوانان در تور ارمنستان

ما در کشورمان زیاد با این مفهمو سر وکار نداشته ایم چرا که به نسبت جمعیت کشورمان توریست زیاد وجود ندارد در واقع هاستل شبیه خوابگاه دانشجویی است یعنی مسافر یک تخت اجاره میکند معمولا در هر اتاق ۲-۸ تخت وجود دارد و امکانات رفاهی هاستل قبیل تجهیزات آشپزخانه ، سرویس بهداشتی ،تلویزیون،کولر ،شوفاژ و … ولی به صورت عمومی می باشد .
ویژگی جالب اقامت در هاستلهای ارمنستان این است که معمولا مهمانان هاستل از قشر جوان هستند و میتوانند دوستان خوب و همفکری باشند و حتی میتوانند برای سفرهای بعدی به کشورهای دیگر با یکدیگر برنامه ریزی کنند و این نکته واقعا تامل برانگیز است .
در آینده به طور کامل در مورد هاستل توضیح خوایم داد اگر به موضوع هاستل و جزئیات آن علاقه مند هستید مطالب سایت سالی تیم ارمنستان را دنبال کنید چرا که ارمنستان هم مانند سایر کشورها دارای هاستل های متعدد و مجهز و معتبر می باشد که برای توریستهای ماجراجوی ایرانی و بینالمللی مخیطی کاملا جذاب است .

رزرو ۲۴ ساعته بلیط هواپیما ارمنستان و تمامی خطوط

یکی از مهمترین خدمات سالی تیم رزرو بلیط هواپیما می باشد که دارای پشتیبانی ۲۴ساعته می باشد.

آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان رزرو 24 ساعته بلیط هواپیما را در تمامی خطوط ایرانی و جهانی بطور شبانه روزی انجام می دهد.

آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان رزرو ۲۴ ساعته بلیط هواپیما را در تمامی خطوط ایرانی و جهانی بطور شبانه روزی انجام می دهد.

رزرو بلیط اتوبوس

ارمنستان دارای دو شرکت مسافربری اتوبوسرانی می باشد که هرروز در این مسیر از تهران اتوبوس دارند و ۲۴ساعت زمان می برد.
ماشین دربستی از مرز ارمنستان که گاهی از اجزای تور ارمنستان می باشد .

ترانسفر زمینی در ارمنستان

یکی دیگر از اجزای تور ارمنستان غیر از ترانسفر فرودگاهی ترانسفر زمینی در ارمنستان می باشد که وقتی مسافر وارد فرودگاه یا ترمینال یا مرز ارمنستان می شود می تواند مطمئن باشد که یک نفر با پلاکارد آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان در ساعت تعیین شده منتظر است تا او را در اسرع وقت به محل اقامتش برساند که در محل اقامت سیم کارت رایگان ارمنستان نیز به مسافر محترم به عنوان امانت سپرده می شود .

ماشین دربستی از مرز ارمنستان

ارائه خدمتی دیگر ار گروه سالی تیم ارمنستان ارائه سرویس شخصی برای مسافر از مرز ارمنستان می باشد .مسافرانی که قصد سفر زمینی دارند می توانند تا مرز نوردوز ارمنستان با سواری خود و یا با هر وسیله ی دیگری بروند و درآنجا سواری که قبلا رزرو کرده اند در ساعت تعیین شده در آنطرف مرز ارمنستان منتظر توریست یا توریست های محترم می باشد .که این خودروها معمولا از بهترین کیفیت برخوردار هستند و رانندگان شرکت سالی تیم ارمنستان از افراد متعهد و مجرب انتخاب شده اند و می توانید با اطمینان از هر جهت از سفر خود در ارمنستان لذت ببرید .
نرخ سواری دربستی از مرز ارمنستان و از ایروان تا مرز ارمنستان حدود ۱۰۰ دلار می باشد و ون ۶ نفره حدود ۱۳۰ دلار است .ولی این نرخ اصلا قطعی نیست و مسافر یا آژانس همکار گرامی باید از طریق سیستم رزرواسیون آنلاین سالی تیم ارمنستان نرخ همان روز را چک کند .
سالی تیم ارمنستان این توانایی را دارد که به تعداد مسافران از مرز ارمنستان خدمات ترانسفری مهیا و برای تعداد بالاتر میدل باس توریستی و همچنین اتوبوسهای مجهز توریستی ارائه می دهد.

تورهای داخلی ارمنستان و گرجستان
برگزاری تورهای داخلی ارمنستان و گرجستان از دیگر خدمات آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان می باشد .

برگزاری تورهای داخلی ارمنستان و گرجستان از دیگر خدمات آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان می باشد .

یکی دیگر از خدمات گروه سالی تیم ارمنستان ارائه تورهای داخلی کشور ارمنستان توسط خودروهای مدرن با راننده هاای ی متعهد و مجرب می باشد ..همچنین برای گردشگران ارمنستان امکان سفر یک یا چند روزه به کشور همسایه گرجستان به همراه رزرو اقامتگاه در گرجستان فراهم است .
به راحتی مسافرین محترم میتوانند تور ترکیبی ارمنستان و گرجستان را با برنامه ریزی سالی تیم ارمنستان به صورت گروهی یا انفرادی تجربه کنند .
انواع تورهای داخلی ارمنستان و گرجستان نظیر
۱ – تور دریاچه سوان ارمنستان
۲ – تور دریاچه سوان و تزاخکازور (دره گلها) ارمنستان
۳ – تور گشت شهری و بازدید از موزه های تاریخی ارمنستان
۴ – تور گارنی-گغارد ارمنستان

۵ – تور شهر جنگلی دلیجان ارمنستان
۶ – تور شهر مذهبی اچمیادزین ارمنستان
۷ – تور تفلیس گرجستان
۸ – تور باتومی گرجستان
۹ – تور تفلیس-باتومی گرجستان
۱۰ – تور کارخانه مشروب سازی آرارات ارمنستان
۱۱ – تور مجموعه کازینو شانگریلا ارمنستان
۱۲ – تور رستوران فرعون ارمنستان
۱۳ – تور رستوران پروانه ارمنستان
۱۴ – تور بازدید از مراکز خرید ارمنستان
و امکان رزرو انواع تورها بسته به درخواست مسافر یا آژانس محترم درشرکت سالی تیم ارمنستان فراهم می باشد .

تور ارمنستان با ماشین شخصی شما

شرکت سالی تیم کارگزارارمنستان  مجری تور ارمنستان می تواند تور ارمنستان شما را با استفاده از ماشین شخصی شما رزرو کند. و کلیه امور شما را در ارمنستان ساماندهی کند.

رزرو تاکسی در ارمنستان

آژانس مسافرتی سالی تیم کارگزار ارمنستان می تواند برای شما در ارمنستان برای تمامی نقاطی که مد نظر شماست تاکسی رزرو کند و همیشه می توانید تاکسی در اختیار داشته باشید.

رزرو بلیط کنسرت در ارمنستان

بلیط کنسرت ها را در ارمنستان از آژانس مسافرتی سالی تیم بخواهید .

بلیط کنسرت ها را در ارمنستان از آژانس مسافرتی سالی تیم بخواهید .

هنگامی که شما تور ارمنستان را تهیه می کنید، می توانید از کنسرت های موجود در ارمنستان لذت ببرید که معمولا در تمام فصل ها وجود دارد و اگر علاقه مند به کنسرت های خواننده های ایرانی هستید می توانید همزمان با اجرای آن تور تهیه فرمائید.
که از زمان کنسرت های ایرانی می توانید توسط سایت سالی تیم مطلع شوید.

ملاقات با خویشاوندان در ارمنستان

می توانید از طریق شرکت سالی تیم و رزرو تور ارمنستان برای خود و خویشاوندان اوقات خوشی را در این کشور سپری کنید. باهزینه های بسیار مناسب از سایر کشورها.

مهاجرت به ارمنستان

شما ممکن است با رزرو تور ارمنستان و دیدن ارمنستان و زیبایی ها و پتانسیل های آن به این نتیجه برسید که این کشور برای زندگی به مهاجرت شما گزینه مناسبی باشد.

آشنایی با عجایب هفتگانه ارمنستان

ارمنستان کشور زیبایی های طبیعی و تاریخی است و با تهیه تور ارمنستان می توانید با عجایب هفتگانه آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید.

آشنایی با هتل های ارمنستان

ارمنستان دارای بش از 400 هتل می باشد که آژانس سالی تیم ارمنستان با بهترین هتل های ارمنستان همکاری می کند .

ارمنستان دارای بش از ۴۰۰ هتل می باشد که آژانس سالی تیم ارمنستان با بهترین هتل های ارمنستان همکاری می کند .

برای در نظر گرفتن مناسب ترین هتل در تور ارمنستان برای مسافر شرکت سالی تیم بهترین پیشنهاد کننده می باشد و مشاور مسافر برای انتخاب هتل و سعی می کنیم بهترین هتل های ارمنستان را با تمام اطلاعات مورد نیاز مسافر در اختیار مسافر یا آژانس درخواست کننده قرار دهیم.

نقشه توریستی شهر ایروان

برای داشتن یک تور ارمنستان خوب گروه سالی تیم برای اولین بار اقدام به طراحی نقشه توریستی ایروان به همراه اطلاعات کامل نموده است تا مسافر در کمترین زمان ممکن بتواند بهترین استفاده را از تور خود داشته باشد.

خرید در ارمنستان

شرکت کارگزاری سالی تیم ارمنستان بهترین مشاور شما  در تور ارمنستان و خرید می باشد چرا که به خوبی می داند که چه محصولات یا خدماتی در این کشور با صرفه تر است  و برای توریست ارمنستان استفاده از آن با صرفه می باشد.

هایپر مارکت های شبانه روزی ساس sasو یروان سینی Yerevan city

خرید مایحتاج روزانه در ارمنستان از طریق دو فروشگاه معروف بزرگ که زنجیره ای و ۲۴ساعته همراه با امکانات عوض کردن دلار به پول رایج ارمنستان است. به نام های یروان سیتی و ساس Sas .

فروشگاه های شبانه روزی ساس (sas)در ایروان به صورت زنجیره ای وجود دارند .

فروشگاه های شبانه روزی ساس (sas)در ایروان به صورت زنجیره ای وجود دارند .

سوپرمارکت های بزرگ یروان سیتی در تمام مناطق ایروان به طور 24 ساعته فعال هستند و حتی دارای داروخانه های 24 ساعته نیز می باشند

سوپرمارکت های بزرگ یروان سیتی در تمام مناطق ایروان به طور ۲۴ ساعته فعال هستند و حتی دارای داروخانه های ۲۴ ساعته نیز می باشند

بازارهای ایروان

ایروان دارای بازارهای متعددی می باشد که بسیار جذاب هستند و دیدن آن ها یکی از مهمترین های بخش های سفر و تور ارمنستان می باشد.
بازارهای سنتی در تور ارمنستان شامل:

بازار ورنیساژ

که بسیار دیدنی است و از تمام دنیا توریست ها را جذب خود می کند و انواع اقسام سوغات ارمنستان در آنجا یافت می شود بخصوص روزهای یکشنبه بسیار دیدنی است و حتی حیوانات مختلفی در آنجا به فروش می رسد .

بازار بگلادش
در تمامی فصل سال در ارمنستان می توانید از طعم بیاد ماندنی میوه های خشک لذت ببرید .

در تمامی فصل سال در ارمنستان می توانید از طعم بیاد ماندنی میوه های خشک لذت ببرید .

که بازار ارزان است و کامل و البته بسیار دور به مناطق توریستی و معمولا به مسافران خرید از این بازار را در تور ارمنستان توصیه نمی کنیم .

بازار تاشیر
میوه های تابستانی ارمنستان در جهان بی نظیر و کاملا ارگانیک با طعمی بیاد ماندنی است .

میوه های تابستانی ارمنستان در جهان بی نظیر و کاملا ارگانیک با طعمی بیاد ماندنی است .

که معمولا میوه های خشک و خشکبار و میوه های روز دنیا در آن پیدا می شود و کاملاً سنتی و بسیار جذاب است.

بازار پتاک

"<yoastmark

بازاری با قیمت مناسب برای لوازم برقی و لباس می باشد.

شوکای کمیتاس
بازار کمیتاس پیرزن هایی بسیاری میبینید که برخی روس هستند و سبزی ،میوه،ترشی و لبنیات محلی می فروشند .

بازار کمیتاس پیرزن هایی بسیاری میبینید که برخی روس هستند و سبزی ،میوه،ترشی و لبنیات محلی می فروشند .

بازار میوه و تره بار بسیار بزرگ و دیدنی.

 

خرید پوشاک و عطر مارک

چند پاساژ بسیار عالی در ارمنستان وجود دارد که لباس و به طور کلی پوشاک، زیورآلات، لوازم آرایشی و عطر مارک را با بهترین قیمت در دنیا می توان تهیه کرد و بسیار ارزانتر از ایران.
– یروان مال (yerevan mall)
– دالما مال (Dalma mall)

"<yoastmark

– راشیا (Russia mall)

"<yoastmark

که معمولاً اکثر برندهای معروف دنیا در آن ها نمایندگی دارند.

داروخانه در ایروان

ارمنستان به طور کلی دارای داروخانه های بسیار زیادی می باشد. البته نرخ دارو از ایران بالاتر می باشد. و فروشگاه های زنجیره ای مثل یروان سیتی دارای داروخانه های شبانه روزی می باشند.

صرافی در ارمنستان

شما می توانید برای سفر به ارمنستان دلار تهیه نکرده و در صرافی های ارمنستان مستقیم با کارت شتاب خود درام دریافت کنید. البته به شما پیشنهاد می کنم همیشه برای مواقع ضروری دلار یا درام در سفر از ایران به همراه داشته باشید

سیستم حمل و نقل عمومی

"<yoastmark

شامل تاکسی و مینی بوس و مترو  می باشد که فرق های عمده ای با ایران دارد.

ایروان پایتخت ارمنستان

ایروان ( به ارمنی “Երևան” ) که قبلا اریوان و بصورت تاریخی اریبونی خوانده می شده است گاهی اوقات در ترجمه های روسی به اشتباه اروان نوسته می شود) در آمارگیری سال ۱۹۸۹ دارای جمعیتی بالغ بر ۱٫۲۰۱٫۵۳۹ نفر بوده اما در برآورد سال ۲۰۰۴ جمعیت آن به ۱٫۰۸۸٫۳۰۰ نفر کاهش پیدا کرده است. این شهر بزرگترین شهر ارمنستان و پایتخت این کشور است که در متداد رود هرازدان ساخته شده است. این رود در دشت آرارات قرار دارد اما قابل کشیرانی نیست.
ایروان در منطقه قفقاز جنوبی یکی از مراکز فرهنگی، صنعتی و علمی پیشرو است. این شهر در قلب یک شبکه ریلی گسترده قرار گرفته و یکی از مراکز تجاری اصلی محصولات کشاورزی است. مراکز صنعتی این شهر فلزات، ابزارهای ماشینی، تجهیزات الکترونیکی، محصولات شیمیایی، پارچه و محصولات غذایی تولید می کنند.

مناطق دیدنی ایروان

"<yoastmark

میدان راه آهن ایروان یکی از جابه هاری گردشگری ارمنستان می باشد .

میدان راه آهن ایروان یکی از جابه هاری گردشگری ارمنستان می باشد .

سالن فرهنگی هامالیر ایروان و محل برگزاری اکثر کنسرت ها و مراسم های فرهنگی.

سالن فرهنگی هامالیر ایروان و محل برگزاری اکثر کنسرت ها و مراسم های فرهنگی.

یکی از معروف ترین کلیساهای ایروان است که مکانی بسیار دیدنی می باشد .

یکی از معروف ترین کلیساهای ایروان است که مکانی بسیار دیدنی می باشد .

گالری هنر ملی و موزه تاریخی

"<yoastmark

گالری ملی موزه ای هنری است که در میدان ترافالگار لندن واقع شده است. این گالری که در سال ۱۸۲۴ بنا شده دارای مجموعه ای از بیش از ۲۳۰۰ نگاره است که از اواسط قرن ۱۳ تا سال ۱۹۰۰ نقاشی شده اند. این گالری یک موسسه خیریه و نهاد عمومی غیردولتی از دپارتمان هنر، رسانه و ورزش است. مجموعه نگاره های این گالری متعلق به عموم شهروندان بریتانیا بوده و ورودی مجموعه اصلی رایگان است (بجر برای برخی از نمایشگاه های خاص).
موزه تاریخ ارمنستان در سال ۱۹۱۹ تاسیس شد. اشیا تاریخی این موزه شامل مجموعه های انجمن مردم شناسی قفقاز ارمنستان، موزه عتیقه های ارمنی نخجوان نور، موزه عتیقه های شهر آنی و مجموعهدست نوشته های باستانی وغارشاپات است که مجموعا ۱۵۲۸۹ شی تاریخی را شامل می شود.

میدان جمهوری (هراپاراک)
نمائی دیگر از میدان جمهوری در ایروان ارمنستان .

نمائی دیگر از میدان جمهوری در ایروان ارمنستان .

در قلب ایروان میدان جمهوری قرار دارد که اطراف آن را اداره پست، ساختمان دولت، وزارتخانه ها، گالری ملی و موزه تاریخ فراگرفته اند. در مرکز این میدان فواره ای قرار دارد که هرشب راس ساعت نه در آن نمایش و رقص اجرا شده و فواره آب بصورت رنگی درمی آید.

نمایی از ساعت ایروان در شب

نمایی از ساعت ایروان در شب

ساختمان اپرا

ساختمان اپرا در ۲۰ ژانویه ۱۹۳۳ بصورت رسمی افتتاح شد. این ساختمان توسط طراح ارمنی الکساندر تامانیانهو که طراح اصلی ایروان هم هست طراحی شده است. این ساختمان دارای دو سالن بنام های سالن کنسرت آرام خاچاتوریان و سالن اپرا و کنسرت ملی باله الکساندر سپندیاریان است.
در مقابل این ساختمان میدان آزادی قرار گرفته که یک دریاچه کوچک و زیبا بنام دریاچه سوان در آن قرار دارد.

"<yoastmark

Tsitsernakaberd (یادبود قربانیان نسل کشی)

یادبود Tsitsernakaberd در سال ۱۹۶۵ و برای یادبود قربانیان نسل کشی سازمان یافته توسط ترکیه ساخته شد. این یادبود در پارک زیبایی قرار گرفته است.

کاسکاد
کاسکاد یا هزار پله یکی دیگر از دیدنی های ایروان است که در تور ارمنستان آن را خواهید دید.

کاسکاد یا هزار پله یکی دیگر از دیدنی های ایروان است که در تور ارمنستان آن را خواهید دید.

بنایی که در سال ۱۹۷۰ و بخاطر آبشار رودخانه ای در آن مکان ساخته شده است. این منطقه یکی از محبوبترین مکان های گردشگری در ایروان است. این ساختمان به پله برقی مجهز بوده در هر یک از طبقات آن موزه ای وجود دارد که بازدید از آن رایگان است.

ماتناداران (مرکز دست نوشته های کهن)

یکی از پیشرفته ترین مدارس نگارگری در قرون وسطی در ارمنستان قرار داشته است و امروزه نیز بزرگترین مجموعه این نگارگری ها در جهان با بیش از ۱۰ هزار نسخه در ماتناداران قرار دارد. مرکز دست نوشته های کهن در سال ۱۹۵۷ درخیابان ماشدوتس بنا شد و برای حفاظت از این میراث ملی در زیرمین آن سردابی بزرگ ساخته شده است.
بازدیدکنندگان می توانند از اتاقی بزرگ که نمونه های نفیسی از این نگاره ها در آن نگهداری می شوند بازدید کنند. در این اتاق کتاب هایی قرار دارند که صفحات آن ها با دست نگارگری شده و هرکدام از این صفحات اثر هنری جداگانه ای بهشمار می رود. زمان صرف شده برای نگارگری هر یک از این کتاب ها را نمی توان به آسانی برآورد کرد.

"<yoastmark

بازار ورنیساژ
بازار ورنیساژ یکی از دیدنی ترین بازارهای یروان و مرکز اصلی فروش بدلیجات در ارمنستان است .

بازار ورنیساژ یکی از دیدنی ترین بازارهای یروان و مرکز اصلی فروش بدلیجات در ارمنستان است .

این بازار آخر هرهفته برپا می شود و یکی از مکان های موردعلاقه گردشگران است که در آن می توانند سوغاتی، عکس، مجسمه و قالیچه و فرش سنتی تهیه کنند.

دژ اربونی

اربونی مکانی جالب برای علاقمندان باستان شناسی است. در حفاری این منطقه ارگی گسترده بر بالای یک تپه پیدا شده که شالوده ی ایروان امروزی است و قبل از پیدایش رم ساخته شده است. در این بنا چندین اتاق وجود دارند که برای نشان دادن چگونگی زندگی در قرون گذشته بازسازی و رنگ آمیزی شده اند . بازسازی این بنا بگونه ای است که از نظر گردشگران دست نخورده به نظر می رسد.
موزه ای زیر این بنا ساخته شده که دارای مجموعه زیبایی از آثار تاریخی است. جواهرات شیشه ای، سرامیک، سنگ و برنز قدیمی در این مکان کشف شده اند.

گالری هنر ملی و موزه تاریخی

گالری ملی موزه ای هنری است که در میدان ترافالگار لندن واقع شده است. این گالری که در سال ۱۸۲۴ بنا شده دارای مجموعه ای از بیش از ۲۳۰۰ نگاره است که از اواسط قرن ۱۳ تا سال ۱۹۰۰ نقاشی شده اند. این گالری یک موسسه خیریه و نهاد عمومی غیردولتی از دپارتمان هنر، رسانه و ورزش است. مجموعه نگاره های این گالری متعلق به عموم شهروندان بریتانیا بوده و ورودی مجموعه اصلی رایگان است (بجر برای برخی از نمایشگاه های خاص).
موزه تاریخ ارمنستان در سال ۱۹۱۹ تاسیس شد. اشیا تاریخی این موزه شامل مجموعه های انجمن مردم شناسی قفقاز ارمنستان، موزه عتیقه های ارمنی نخجوان نور، موزه عتیقه های شهر آنی و مجموعهدست نوشته های باستانی وغارشاپات است که مجموعا ۱۵۲۸۹ شی تاریخی را شامل می شود.

 

درباره ارمنستان
در کشور ارمنستان زن از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است .

در کشور ارمنستان زن از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است .

ارمنستان (در زبان ارمنی هایاستان) که به شکل رسمی جهوری ارمنستان نامیده می شود در قفقاز جنوبی بین اروپا و آسیا قرار گرفته و مساحت آن ۲۹۸۰۰ کیلومتر مربع است. ارمنستان به ۱۱ منطقه (در زبان ارمنی مرز) تقسیم شده و پایتخت این کشور ایروان نام دارد. جمعیت ارمنستان حدود سه میلیون و دویست هزار نفر است.برای دیدن ارمنستان سالیانه هزاران نفر تور ارمنستان را تهیه می نمایند .
این کشور دارای ترکیب قومی نسبتا همگونی است و ۹۷٫۹ درصد از ساکنان آن ارمنی هستند. اقلیت های دیگر شامل روسی، ایزدی، آشوری، اکراینی، یونانی، گرجی و بلاروسی است. ارمنی ها پراکندگی بسیار زیادی در دنیا دارند و برآورد می شود حدود ۸ میلیون ارمنی در کشورهای دیگر زندگی کنند.
ارمنستان از نظر فرهنگی، تاریخی و سیاسی بعنوان بخشی از اروپا در نظر گرفته می شود. هرچند باتوجه به قرارگرفتن این کشور در قفقاز جنوبی و مرزهای آن که بین آسیا و اروپا قرار دارد می توان ارمنستان را کشوری بین قاره ای دانست. ارمنستان که از میراث فرهنگی غنی برخوردار است اولین کشور جهان بود که در قرن چهارم (سال ۳۰۱) آیین مسیحیت را بعنوان دین رسمی پذیرفت.

جغرافیا
نمایی از شهر ایروان ارمنستان از بالای شهر

نمایی از شهر ایروان ارمنستان از بالای شهر

ارمنستان کشوری است که در منطقه قفقاز جنوبی در فلات ارمنستان و بین دریای سیه و دریای مازندران قرار گرفته اما به دریا دسترسی ندارد. طبیعت ارمنستان عمدتا از کوه ها، رودخانه هایی که از این کوه ها سرچشمه گرفته اند ، جنگل ها، آتش فشان های خاموش، دره های عمیق، فلات های مرتفعی که از گدازه های اتش فشانی شکل گرفته اند و دره هایی که از میان این فلات ها می گذرند شکل گرفته است. قسمت عمده این کشور در ارتفاع بالای ۱۸۰۰ متر از سطح قرار گرفته است که مرتفع ترین آن کوه آراگاتس با ارتفاع ۴۰۹۲ متر و پست ترین آن دره دبد با ارتفاع ۴۰۰ متر است.
این کشور از نظر زمین شناسی در وضعیت ناپایداری و در معرض زمین لرزه های به بزرگی ۳٫۵ ریشتر قرار دارد. در سال ۱۹۸۸ زمین لرزه بزرگی با قدرت ۷٫۵ ریشتر شمال غربی این کشور را تکان داد که در اثر آن بیش از ۲۵ هزار نفر کشته شدند.
ارمنستان از نظر منابع معدنی مثل طلا، نقره، مس، آهن، مولیبدن، مواد ساختمانی و نمک بسیار غنی است.

آب و هوا

ارمنستان از تنوع آب و هوایی بسیار خوبی برخوردار است و از مناطق بیابانی و نیمه بیابانی تا مناطق کوهستانی و مراتع نیمه کوهستانی را شامل می شود. به خاطر وجود کوهستان های مرتفعی که مانع ایجاد اثرات دریایی می شوند و ارتفاع زیاد ارمنستان از سطح دریا، آب و هوای این کشور اقلیمی بوده و در فصول مختلف بسار متفاوت است. میانگین دمای هوا در تابستان بالای ۲۵ درجه سانتیگراد و در زمستان کمتر از منفی ۵ درجه سانتیگراد است. بهترین زمان برای سفرهای گردشگری در ارمنستان از آپریل تا اکتبر است.با تهیه تور ارمنستان از یکی از بهترین مناطق آب و هوایی دیدن نمائید .

زبان

زبان رسمی ارمنستان ارمنی است اما زبان های روسی و انگلیسی نیز زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. زبان ارمنی شاخه ای از خانواده زبان های هند و اروپایی است و بین زبان های اسلاوی و یونانی قرار دارد. الفبای ارمنی توسط مسروبماشتوتس در سال ۴۰۵ بعد از میلاد ایجاد شده و بدون هیچ تغییری در طی این قرن ها هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد.در صورت تهیه تور ارمنستان لیدر فارسی زبان پشتیبان شما می باشد و می توانید با تماس تلفنی با سیم کارت بومی که در اختیارتان قرار میگیرد تا حد زیادی مشکل زبان را مرتفع سازید .

واحد پولی ارمنستان
واحد پول ارمنستان درام است که معمولا حدود 8-9 تومان در نوسان است .

واحد پول ارمنستان درام است که معمولا حدود ۸-۹ تومان در نوسان است .

پوال رایج این کشور درام ارمنستان است که در مبالغ ۱۰۰۰، ۵۰۰۰، ۱۰٫۰۰۰، ۲۰٫۰۰۰، ۵۰٫۰۰۰ درام و سکه های ۱۰،۲۰،۵۰،۱۰۰،۲۰۰، و ۵۰۰ درامی رواج دارد. در تمام بانک های این کشور می توانید پول هایتان را به ارزهای دیگر تبدیل کنید و هیچ محدودیتی برای اینکار وجود ندارددر صورت تهیه تور ارمنستان همه ی موارد با شما هماهنگ می گردد.

مذهب ارمنستان

ارمنستان اولین کشوری در جهان است که مسیحیت را بعنوان دین رسمی در سال ۳۰۱ میلادی برگزید. ۱۲ سال بعد و در سال ۳۱۳ امپراتوری روم با آزادی مذهبی تاسیس شد و در سال ۳۲۵ مسیحیت بعنوان دینی مشروع به رسمیت شناخته شد.
ریشه های کلیسای ارمنی به قرن اول میلادی برمی گردد. بر طبق اطلاعات تاریخی کلیسای ارمنی توسط دونفر از حواریون حضرت مسیح (ع) بنام های تادئوسوبارتولومئو بنیانگذاری شد که بین سال های ۴۰ و ۶۰ میلادی مسیحیت را در ارمنستان ترویج می کردند. کلیسای ارمنی به افتخار این دو نفر کلیسای آپوستولیک ارمنی نام گذاری شده است. ارمنی ها به افتخار سنت گریگوری روشنگر که اولین واعظ کلیسای ارمنی ( در کاتلوریک ارمنی) است آنرا کلیسای گریگوری ارمنستان نیز می نامند.
کلیسای ارمنی ۴ سریر سلسه مراتبیبنام های سریر مقدس اچمیازدین، کلیکیه، اسقف اعظم اورشلیم و اسقف اعظم استانبول دارد در تور ارمنستان شما با کلیساهای ارمنی آشنا می شوید .

رسوم مردم ارمنستان

مردم ارمنستان دارای سنت های بسیار جذاب و دیدنی هستند .

مردم ارمنستان دارای سنت های بسیار جذاب و دیدنی هستند .

سنت ها و رسوم ارمنستان که در طول قرن ها شکل یافته باعث افتخار مردم این سرزمین است. مردم ارمنستان دارای مزاج تند و در عین حال مهربان و گشاده رو هستند.بزرگان خانواده نسبت به فرزندان بسیار مهربان بوده و اهمیت زیادی برای ارزش های خانوادگی قائل هستند. جایگاه خانواده در بین اهالی ارمنستان همیشه بسیار مستحکم بوده و در دنیای مدرن نیز به لطف پیوندهای خانوادگی و احترام متقابل این جایگاه همچنان حفظ شده است.
خانواده های ارمنی معمولا شامل ۴ یا ۵ عضو است. هرچند در روستا ها فرزندان بردارانی که با هم زندگی می کنند بعنوان برادر و خواهر در نظر گرفته شده و مادر هریک از آن ها به فرزندان برادر شوهرش نیز علاقه و محبت یکسانی را نشان می دهد در تور ارمنستان شما از نزدیک مردم وسنت ارمنستان را می بینید .

احترام خانواده در ارمنستان

خانه داری بصورت سنتی وظیفه زن بزرگتر دریک خانواده بوده و اختیارات او بیشتر از مرد است. احترام، توجه و اطاعت از بزرگترها بصورت سنتی در خانواده های ارمنی وجود دارد. دیدگاه های بزرگترها در مورد مسائل مختلف همیشه در نظر گرفته شده و نقش مهمی را در حل مسائل مهم خانوادگی بازی می کند.
سیگار کشیدن یا صحبت کردن با صدای بلند در حضور بزرگترها عملی گستاخانه در نظر گرفته می شود. اگر فرد بزرگتری وارد اتاق شود افراد جوانتر به احترام وی بلند شده و تنها پس از اینکه فرد بزرگتر از آن ها خواست می نشینند. تور ارمنستان بهترین راه برای دیدن فرهنگ ارمنی ها از نزدیک است .

ازدواج در ارمنستان

عقد ازدواج در ارمنستان در حضور فامیل و دوستان دو طرف و در کلیسا انجام می شود .

عقد ازدواج در ارمنستان در حضور فامیل و دوستان دو طرف و در کلیسا انجام می شود .

هنوز هم در بسیاری از مواردی که ازدواجی صورت می گیرد بویژه در روستاها جشن عروسی بر پا می شود. در گذشته جشن های عروسی هفت شبانه روز طول می کشید اما امروزه این جشن ها در زمان کوتاه تری بر پا می شوند. طبق قانون ازدواج جوانان با موافقت پدر و مادرشان صورت می گیرد. هرچند اگر پدر و مادر دختر با ازدواج وی مخالفت کنند اما پسر عاشق دختر باشد اقدام به ربودن و ازدواج مخفیانه با وی می کند که پس از آن پدر و مادر دختر ناچار به پذیرش ازدواج و موافقت با آن هستند.
مردم ارمنستان به مهمان نوازی، ملایمت و صلح طلبی مشهور هستند. افراد محلی با سخاوت و صمیمیتی که از خود نشان می دهند گردشگران را شگفت زده می کنند. فروتنی، سادگی و دوستی آن ها با مهمانان هنوز هم از ویژگی های خانواده های ارمنی است. اهالی ارمنستان از ویژگی های صداقت، نجابت و سرشار از احساس بودن بهره می بردند.
طی اقامت در مهمان پذیرترین کشور دنیا با آداب و رسوم ارمنستان و ویژگی های مردم این کشور بیشتر آشنا می شوید.

اخذ اقامت ارمنستان

اقامت در یکی از بهترین کشورهای آرام دنیا را با آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان تجربه کنید .

اقامت در یکی از بهترین کشورهای آرام دنیا را با آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان تجربه کنید .

یکی دیگر از خدمات آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان مجری تور ارمنستان اخذ اقامت می باشد از چند طریق گرفته می شود .

۱ – اقامت دانشجویی در ارمنستان
۲ – اشتغال به کار در یک شرکت ارمنی در ارمنستان
۳ –ثبت شرکت در ارمنستان
۴-ازدواج با یک شهروند ارمنی در ارمنستان

اقامت تحصیلی ارمنستان یکی از انواع اقامت ارمنستان می باشد که یکساله است و هر سال نیاز به تمدید دارد و شما با پرداخت مبلغ شهریه و ثبت نام در واقع هزینه اقامت یکساله خود را در ارمنستان پرداخته اید.
یکی دیگر از انواع راهای گرفتن اقامت ارمنستان استخدام دریک شرکت ارمنی معتبر میباشد که بعداز تکمیل مدارک درصورتی که ان شرکت نیازمند به رشته و تخصص شما بود صورت میگیرد.

البته در مواردی بعضی از شرکتها در ازای گرفتن مبلغی شما را استخدام کرده و می توانید برای اقامت اقدام نمایید.
اقامت ازطریق ثبت شرکت شما می توانید با راه اندازی یک بنگاه اقتصادی و ثبت شرکت اقامت خود را در این کشور بگیرید .ازدواج با هر شهروند ارمنی بطور رسمی می تواند باعث گرفتن اقامت شود.

آیا دوست دارید در مورد تعطیلات رسمی و جشن های ارمنستان بدانید؟

اگر علاقه مند به ثبت شرکت در ارمنستان هستید با ما همراه باشید…

از خدمات آژانس مسافرتی سالی تیم ارمنستان به طور کلی با خبر شوید …

آیا تریدید دارید با هواپیما یا زمینی به ارمنستان سفر کنید؟با ما همراه شوید…